Randevu 0505 293 1977 - 0537 314 7390
Çalışma Saatleri Pazartesi - Pazar 09:00 - 18:00
Randevu 0505 293 1977 - 0537 314 7390
Çalışma Saatleri Pazartesi - Pazar 09:00 - 18:00

Kafa Hacamat Tedavisi

Kafadan hacamat tedavisi nasıl yapılır ?

Tıbbi kafa hacamat tedavisi nedir nasıl yapılır ?

Tıbbi KAFA HACAMAT TEDAVİSİ baş bölgesinde biriken kanın alınması ile kan dolaşımı dengelenir. Hacamat yöntemi ile alınan kan içerisinde bulunan toksinler baş bölgesinde rahatsızlıklara sebebiyet verir. Başta migren olmak üzere bir çok hastalığın etkisini azaltmakla beraber, düzenli yapılan hacamat tedavisin de bu rahatsızlıkların son bulduğu bilinmektedir. 

Baş ağrıları, migren, göz tansiyonu, bazı işitme bozuklukları, kulak çınlaması, menier sendromu, bazı hipofiz hormon bozuklukları,  saç dökülmeleri, ağız içi kokusu, bazı psikolojik rahatsızlıklar, depresyon, gerginlik, sinirlilik,  dikkat dağınıklığı, hafıza bozuklukları, öğrenme güçlükleri, konsantrasyon bozukluğu, unutkanlık, yüksek tansiyon  gibi birçok rahatsızlıkta çok etkilidir. Kısacası beyin tüm vücudu yönettiği için tüm vücut dengesi yenilenir. 

Çoğu hastamız tedavi sonrası, Mecazi anlamda kullanılan, “başımdan büyük bir yük kalktı” cümlesini kullanırlar. Gözle görülür derecede rahatlatan ve tedavi sonrası ilk uyku da bunu hissedeceksiniz. 

Kafa Hacamat tedavisi profesyonel ve işinin uzmanı kişiler tarafından yapılmalıdır. Yapılan tedavi esnasında kullanılan ürünlerin size özel ve tek kullanımlık olması gerekir. Hacamat olunan kliniğin steril olmasına özen gösteriniz. aksi durumlarda hacamat yapılan bölge enfeksiyon kapma ihtimali çok yüksektir.